Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Збережемо воду: малі кроки для великих змін

Дата: 1 квітня о 21:56
12 переглядів

У Манявському ліцеї вдало реалізований проєкт "Фільтри для очищення води", який реалізувався за фінансової підтримки Міжнародної програми Лісової служби США у рамках проєкту «Зелене партнерство, Юні лісові рейнджери», що виконує БФ Центр громадських ініціатив.

В лютому-березні 2024 року завдяки ініціативі членів клубу «Юні лісові рейнджери» (керівник Лідія Білусяк) був реалізований проєкт "Фільтри для очищення води", який реалізувався за фінансової підтримки Міжнародної програми Лісової служби США у рамках проєкту «Зелене партнерство, Юні лісові рейнджери» . що виконує БФ Центр громадських ініціатив. Даний проєкт спрямований на покращення умов для охорони та збереження водних джерел на території с. Манява та підвищення якості води з системи водопостачання щодо забезпечення питною водою у Манявському ліцеї.

До вирішенням даної проблеми активно долучилися гуртківці «Учнівське лісництво» ОЕНЦУМ та вихованці гуртка «Юні дослідники» (керівник Наталія Монастирецька) Манявського ліцею. Також в межах даного проєкту з метою підвищення екологічної обізнаності, щодо цінності та збереження водних ресурсів, вчителями-предметниками (вч. хімії Наталія Монастирецька, вч. біології Роман Струтинський, вч. географії Галина Варварук) для здобувачів Манявського ліцею проведено ряд цікавих занять та заходів на дану тематику. Еколого-просвітницька робота в межах проєкту стане важливими уроками для підростаючого покоління, про те, як малі зміни можуть мати велике значення для нашого світу.

Під керівництвом вчителя хімії Наталії Монастирецької проведено цифрове тестування питної та технічної води з використанням запатентованої високоточної системи мікроелементів у вигляді смужок із методом eXact® Micro 20. Завдяки спільним зусиллям всієї команди ми домоглися покращення якості води за багатьма показниками! Цей крок є важливим досягненням для нашої шкільної спільноти, оскільки він дозволяє забезпечити нашим учням та персоналу доступ до води, яка безпечна для здоров’я.

Дякуємо всім, хто долучився до цього проекту та підтримав наші зусилля зберегти природні ресурси та здоров'я нашої шкільної спільноти!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.